top of page

INTERNATIONAL YOUTH CONFERENCE ON BIODIVERSITY 2024

Exciting news!


The call for applications for young people to participate in the International Youth Conference on Biodiversity (IYCB) is now open until March 30, 2024.


Join us in highlighting over a decade of active youth engagement in the Convention on Biological Diversity (CBD) work.


The conference will be held in August 2024 in Yokohama City, Japan, in collaboration with GYBN, the Ministry of Environment of Japan, the City of Yokohama, the Secretariat of the CBD, and the Japan Biodiversity Fund. 43,835 views

Recent Posts

See All

3 Comments


Ücretsiz Rastgele Gabile Sohbet Ve Cinsel Sohbet Uygulaması.

Yabancılarla konuşun,arkadaşlar başlayın! Arkadaş bulun, insanların bağlantı yöntemlerini kullanarak dünyanın her yerinden yabancılarla Cinsel Sohbet için rastgele sohbet alternatifini deneyimleyin!

Anonim Gay Sohbet Yeni insanlarla tanışır.Yeni modern Cinsel Sohbet ve Gabile Chat alternatifi dünyayı kapsayan yabancıları bulun.Gerçek insanlarla bağlantı kurun, reklamsız metin ve görüntülü sohbetlerin keyfini çıkarın ve gerçek arkadaşlıklar kurun.


Benzer İlgi Alanlarına Sahip Rastgele Yabancılarla Gabile Sohbet Edin.Sizin sevdiğiniz şeyleri yedi çevrimiçi yabancılarla konuşun, hobileriniz hakkında sohbet edin ve eğlenceli sohbetlerin tadını çıkarın.hepsi tek bir yerden! İlgi alanına göre yeni arkadaşlar edinme artık çok kolay.

Basit ve Eğlenceli Görüntülü Sohbetler.Dünya çapındaki yabancılarla görüntülü sohbetlerin keyfini çıkaran platformumuz, dünyanın her yerinden insanları ayırmak için kolay ve güvenli hale getirmek için tasarlanmıştır.Yeni insanlarla tanışın, arkadaş olun ve…


Like

Visit us naming ceremony invites at to explore our Invitation Templates. Let's enhance your online presence and create memorable moments together!

Like

Unknown member
May 12

It is so interesting

Like
bottom of page